Kur un kā var apmaksāt rēķinus

RĒĶINU SAŅEMŠANA

 

Rēķina saņemšana pa pastu maksā 1,03 EUR (0,72 Ls). Izmantojiet iespēju bez maksas saņemt savu ikmēneša rēķinu!

 

Piedāvājam Jums divas iespējas, kā saņemt bezmaksas rēķinu par Triatel pakalpojumiem:

 

  1. Pieslēdziet pakalpojumu E rēķins un jau mēneša sākumā bez maksas saņemiet rēķinu uz savu e-pasta kastīti. Pieteikt elektroniskā pasta adresi rēķina saņemšanai Jūs varat zvanot uz tālruni 67870123, Triatel Klientu apkalpošanas centrā, kā arī nosūtot rakstisku iesniegumu, kurā norādīta Jūsu e-pasta adrese, pa pastu Triatel Klientu Apkalpošanas centram, Burtnieku iela 39, Rīga, LV-1084.
  2. Bez maksas aplūkojiet savu rēķinu Mans TRIATEL /sadaļā Rēķina pārskats. Turklāt Mans TRIATEL iespējams ne tikai aplūkot pēdējo rēķinu, bet arī visus rēķinus par iepriekšējiem mēnešiem.

Detalizēto sarunu izdruku Jūs varat bezmaksas saņemt uz sava e-pasta adresi vai apskatīt Mans TRIATEL

 

RĒĶINU APMAKSA

 

Rēķinu varat apmaksāt:

  1. Ar karti vai skaidrā naudā TRIATEL klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Burtnieku iela 39, Rīga, LV-1084
  2. Izmantojot Automātiskā maksājuma pakalpojumu.
  3. Ar bankas karti portālā mans.triatel.lv
  4. Jebkurā bankā vai veikt apmaksu caur savu internetbanku

Veicot rēķinu apmaksu TRIATEL klientu apkalpošanas centrā, Jūs varēsiet apmaksāt savu rēķinu bez komisijas maksas. Apmaksu pieņemam arī ar norēķinu kartēm: VISA, Visa Elektron, Maestro, Mastercard.

 

Automātiskais maksājums ļaus Jums ieekonomēt laiku. Tas ir ļoti ērts rēķinu apmaksas veids. Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums ir jānoslēdz līgums par automātisko rēķinu apmaksu, ko var izdarīt TRIATEL Klientu apkalpošanas centrā vai savā bankā un turpmāk banka automātiski veiks maksājumu no Jūsu konta bankā, pamatojoties uz TRIATEL atsūtīto rēķina informāciju un Jūsu noslēgto līgumu.

 

Swedbank klientiem, kuri rēķinu apmaksai izmanto internet bankas pakalpojumus, ir iespēja izmantot definētos maksājumus.

 

Turpmāk rēķinu apmaksu portālā mans.triatel.lv Jūs varat veikt arī ar savu bankas karti. Lai iegūtu plašāku informāciju par jauno pakalpojumu, lūdzu zvaniet uz Triatel informatīvā dienesta tālruņa numuru 67870123,  mūsu operātori atbildēs uz visiem Jūsu jautājumie.